Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

Категорија SKU: BDCHD18BAFC-QW

10.590,00 ден

Нема на залиха

Опис

Двобрзинска дупчалка/одвртувач со вибрации за бетон и цигла со мотор од 18V и вртежен момент од 40Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 2 батерии од 1.5Ah, брз полнач, алуминиумски куфер за транспорт и складирање и 80 парчиња прибор неопходен за секоја намена.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,803 кг
Димензии (пакет) 35,5 × 9,5 × 27 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048653722