Индустриски фен 1800W 50-600 степени

Категорија SKU: D26411-QS

5,990.00 ден

На залиха

Опис

Лесен, ергономски и компактен дизајн со заштита на грејниот елемент. Две нивоа на проток на воздух за различни примени. Можност за стационарно фиксирање со системот за потпирање кој се наоѓа во рачката на фенот. Доаѓа со два млазника за воздухот и картонска кутија.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.38 кг
Димензии (пакет) 27.6 × 27.6 × 8.7 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048290071