Аку. дупчалка/одвртувач 18V 2.5Ah + куфер

11,590 ден

BCD002ME2K-QW

Има Залиха

Двобрзинска дупчалка/одвртувач со мотор од 18V и вртежен момент од 40Nm. Mетална стезна глава погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 2 батерии од 2.5Ah, брз 1-часовен полнач и пластичен куфер за транспорт и складирање.

Напон V
Капацитет на батерија Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент Nm
Број на вртежи rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Капацитет на стезна глава mm
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm