Бургија за бетон 10x120mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

290 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048489437 SKU: DT6685-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.049 кг
Димензии(пакет) 23.5 × 5.5 × 1 cm
Бренд