Бургија за метал 10/1 4.2 HSS-G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,390 ден

Има Залиха

EAN: 5035048052143 SKU: DT5544-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.074 кг
Димензии(пакет) 11.5 × 4.2 × 2.2 cm
Бренд