Бургија за метал 5.5mm HSS-R

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

390 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402382873 SKU: DT5147-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.125 кг
Димензии(пакет) 12.5 × 4.3 × 2.5 cm
Бренд