Креда за обележување 228g

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

179 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561478215 SKU: 9-47-821 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.257 кг
Димензии 18.5 × 5.3 × 6 cm
Бренд