Перач под висок притисок 1800W 130 бари

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,190 ден 23,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1800 W
Проток на вода 390 l/h
Максимален притисок 130 Bar
Tемпература на вода максимална 50
Тип на мотор / /
Должина на цревото 10 m
Тежина 15.9 Kg
Должина / mm
Висина / mm

Опис

Перач под висок притисок со влезна моќност од 1800W и максимален притисок 130 бари.

Пумпа со врвен квалитет од 2800 вртежи во минута напојувана од монофазен електричен мотор со термална заштита. Алуминиумска глава на пумпата со елоксиран сјај, поседува 3 аксијални клипови од нерѓосувачки челик и функција SELF PRIMING.

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд