Потопна пумпа за нечиста вода 750V Quattro

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 750 W
Макс. проток на вода 13.500 l/h
Макс. висина на испумпување 8 m
Макс. длабина на потопување 7 m
Мин. ниво за вшмукување 5-30 mm
Можни приклучоци G1”; G1-1/4”; G1-1/2”
Должина на кабел 10 m
Тежина 5.94 Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 8016287517676 SKU: SXUP750PTE Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.31 кг
Димензии(пакет) 24 × 14 × 45 cm
Платформа

Бренд