Стабилна кружна пила со маса 1850W 250x30mm 77mm со постоље

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

64,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1850 W
Дијаметар на диск 210 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 5200 rpm
Аголно наклонување на пилата 0-45 °
Аголна ротација на пилата °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) mm
Максимална длабина на пресек 65 mm
Длабочина на сечење при 90° 65 mm
Длабочина на сечење при 45° 45 mm
Димензии на масата 485×485 mm
Отсекување од десно 622 mm
Отсекување од лево 318 mm
Тежина 22 Kg
Длабина mm
Должина 605 mm
Висина 330 mm
EAN: 5035048728093 SKU: DWE7485RS-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 47.5 кг
Димензии(пакет) 84.5 × 66 × 59 cm
Платформа

Бренд