Стабилна потезна пила 1500W 216x30mm 70mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1500 W
Дијаметар на диск 216 mm
Прифат на пилата mm
Број на вртежи 5000 rpm
Аголно наклонување на пилата 45 °
Аголна ротација на пилата 45/45 °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) 30 x 305 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 62 x 305 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 62 x 215 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) 30 x 215 mm
Максимална длабина на пресек mm
Длабочина на сечење при 90° mm
Длабочина на сечење при 45° mm
Димензии на масата mm
Отсекување од десно mm
Отсекување од лево mm
Тежина 16.6 Kg
Длабина mm
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048614051 SKU: FME721-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 21.824 кг
Димензии(пакет) 85.3 × 62.1 × 38.6 cm
Платформа

Бренд