Стабилна потезна пила 2000W 255x30mm 92mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

31,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2000 W
Дијаметар на диск 255 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 4800 rpm
Аголно наклонување на пилата 47 °
Аголна ротација на пилата 47/47 °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 92 x 305 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 41 x 305 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 92 x 203 mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) 41 x 203 mm
Максимална длабина на пресек 92 mm
Длабочина на сечење при 90° 305 mm
Длабочина на сечење при 45° 203 mm
Димензии на масата mm
Отсекување од десно mm
Отсекување од лево mm
Тежина 22 Kg
Длабина mm
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048468876 SKU: FME720-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 22.37 кг
Димензии(пакет) 78.5 × 49 × 44.5 cm
Платформа

Бренд