Стезна чаура за глодалка DW621 6,35mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,290 ден

Има Залиха

EAN: 5011402277957 SKU: DE6951-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.289 кг
Димензии(пакет) 18 × 11 × 1.5 cm
Бренд