Торба за алат отворена TSTAK 450mm x 350mm x 250mm

5.490,00 ден

На залиха

Опис

DEWALT Торба за алат TSTAK (отворена)

Изработена од издржлива ткаенина отпорна на кинење.
Пластична подлога за заштита од вода.
Компатибилен TSTAK систем со странични куки.
Алуминиумска рачка за издржливост и удобност.
Прилагодлив ремен за рамо.
Отворен дизајн кој овозможува лесен пристап до сите алати.
Преграда со патент за складирање на лични и вредни предмети.

Капацитет – 30 kg
Ширината на производот – 450 мм
Висина на производот – 350 мм
Должина на производот – 250 мм

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,35 кг
Димензии (пакет) 45,0 × 24,0 × 37,0 cm
Платформа

Бренд

EAN: 3253561829901