Торба за алат повеќенаменска 37 x 23 x 25cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,090 ден

Има Залиха

Опис

Торба за алат повеќенаменска со димензии 37 x 23 x 25cm.

Големи гумени патенти за лесно и непречено отварање. Торбата поседува повеќе џебови за лесна, удобна и прегледна организација на алатот. Исто така поседува затворен преден џеб за безбедно складирање на мали или лични предмети. Пластичните шини на дното од торбата штитат од нечистотии и удари.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.14 кг
Димензии(пакет) 40 × 27.5 × 7.8 cm
Бренд

STANLEY