3.190,00 ден 3.690,00 ден

На залиха

Опис

BLACK&DECKER Цедалка

  • Моќност: 100 W
  • Изработена од нерѓосувачки челик
  • Висококвалитетна алуминиумска рачка за притисок
  • Лесно расклопување на деловите,  кои може да се мијат во машина за садови
  • Гумирани ногарки што не се лизгаат за висока стабилност
  • Висококвалитетен филтер од нерѓосувачки челик
  • Систем против капење

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,50 кг
Димензии (пакет) 25,60 × 18,80 × 31 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406240056