18V Сет од 3 алати, 3x5Ah батерии, полнач и 2 куфери TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

59,990 ден 79,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048699317 SKU: DCK305P3T-QW Категории: ,

Опис

Комбиниран сет од батериски алати 18V кој содржи:

 • Ударен одвртувач DCF887
 • Комбиниран чекан SDS DCH273
 • Аголна брусилка DCG405
 • 3 батерии од 5Ah
 • Полнач
 • 2 куфери TSTAK

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 12.52 кг
Димензии(пакет) 44 × 34.5 × 34 cm
Платформа

Бренд