54V Комбинира чекан 9Ah FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

79,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18/54 V
Капацитет на батерија 9 Ah
Ударна енергија 6.1 J
Број на вртежи 0-540 rpm
Број на удари 0-3150 bpm
Макс. дупчење во бетон 40 mm
Макс. дупчење со круна 100 mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава SDS max
Тежина

5.4

Kg
Тежина со батерија 6.650 Kg
Должина 502 mm
Висина 263 mm
Ширина 108 mm
EAN: 5035048648995 SKU: DCH481X2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 11.382 кг
Димензии(пакет) 58 × 46 × 12.5 cm
Платформа

Технологија

Бренд