Додаток осцилаторна глава MT350 Multievo

Категорија SKU: MTOS4-XJ

3,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.83 кг
Димензии (пакет) 13.5 × 9.5 × 18 cm
Технологија

Бренд

EAN: 5035048403075