Електро-пневматски чекан 800W SDS+ во куфер

Категорија SKU: BEHS02K-QS

7,690.00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5.41 кг
Димензии (пакет) 40 × 12 × 31 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048730485