Транспортен модуларен куфер 3 in 1 80L 45Kg

Категорија SKU: STST83319-1

9,790.00 ден

Нема на залиха

Опис

Транспортен модуларен куфер 3 in 1 со капацитет од 80L и максимална носивост 45K.

Пренослив куфер кој се дели во 3 кутии за алати во неколку секунди. Вклучува екстра голема и длабока кутија за безбедно и практично складирање на алати, кутија со средна големина со отстранлива преграда и идеална за складирање на рачни алати и плитка кутија за мали алати и додатоци. Предна брава со автоматско заклучување која овозможува лесно и брзо поврзување на секоја кутија со една рака. Големи тркала кои обезбедуваат непречена подвижност на секаков терен и телескопска рачка со ширина од 35mm за маневрирање која може да се преклопи за удобно складирање.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 9.65 кг
Димензии (пакет) 75.1 × 51.5 × 41 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253561833199