Бургија за дрво 14×380/280

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

510 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402385898 SKU: DT4638-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.09 кг
Димензии(пакет) 42101 × 1999 × 1999 cm
Бренд