Бургија за метал 12.5mm HSS-G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

790 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048052037 SKU: DT5061-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.103 кг
Димензии(пакет) 23.4 × 4.7 × 1.6 cm
Бренд