Држач за ласер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,590 ден 9,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048160725 SKU: DE0738-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.961 кг
Димензии(пакет) 19 × 15 × 7 cm
Бренд