Комплет за обеле. конец, креда, либела 30m FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,099 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560476816 SKU: 0-47-681 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.36 кг
Димензии 25.5 × 17.5 × 6 cm
Бренд