Ласерско метро 50m IP40

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,990 ден 6,990 ден

Има Залиха

EAN: 3253560771652 SKU: FMHT77165-0 Категории: ,

Опис

Ласерско метро со работен опсег од 50 метри со точност од од +/- 1,5 mm.
Обезбедува прецизни мерења на растојание, површина и волумен.
Работи на внатрешна литиум-јонска батерија која може целосно да се наполни за 2,5 часа. До 1000 мерења со едно полнење.
Црниот LCD екран со бел текст обезбедува одлична видливост.
Компактен и лесен за употреба и складирање.
IP40 заштита од прашина и влага.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.187 кг
Димензии(пакет) 17.7 × 12.2 × 2.6 cm
Бренд