Ласер 3×360 црвен сноп 10.8V 20m TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

39,990 ден 44,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Класа на ласер 2
Прецизност на 10m +/-3mm /10m
Прецизност на работен опсег / mm
Број на ласерски снопови 3
Поставеност на сноповите 360 °
Видливост во внатрешни простории 20 m
Работен опсег со детектор до 50 m
Ниво на самонивелирање 4 °
Наклон по X и Y оска / °
Приклучок на трипод 1/4
Напојување тип 2Ah батерија
Тежина 4,350 Kg
Должина 450 mm
Висина 155 mm
EAN: 5035048489659 SKU: DCE089D1R-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.78 кг
Димензии(пакет) 43 × 17.5 × 35 cm
Платформа

Бренд