Метро ласерско 30m 3 функции

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,490 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561771002 SKU: DWHT77100-XJ Категории: ,

Опис

Ласерско метро со работен опсег од 30 метри и 3 функции, пресметува растојание, волумен и питагорини калкулации.

Компактен и лесен за употреба и складирање.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.15 кг
Димензии(пакет) 15 × 8 × 3 cm
Платформа

Бренд