Одвртувачи комплет 34 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Механички брзини
Максимален вртежен момент Nm
Број на вртежи rpm
Број на удари bpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 3253560621414 SKU: STHT0-62141 Категорија:

Опис

Сетот се состои од:
Рамни стандардни одвртувачи 3.0×75, 5.0×75 , 6.0×100 mm
Phillips Ph0x75, Ph1x75, Ph2x100
Torx T15x100, T20x100
Flat micro 2.0×50, 2.5×50, 3.0×50
Phillips micro Ph00x50, Ph0x50
Држач за битови
Сет битови (PL3, PL4, PL5, PL6, Ph1, Ph2, Ph3, T10, T15, T20, T25, T30, Pz0, Pz1, Pz2, Pz3, SW3, SW4, SW5, SW6)

Квалитетна изработка на рачката
Nickel завршна доработка за поголема издржливост
Врв третиран со топлина за долготрајност

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.131 кг
Димензии(пакет) 34.3 × 5 × 28 cm
Бренд