Чистач на пареа под притисок 2000W со 8 додатоци

14.990,00 ден 19.990,00 ден

На залиха

Опис

BLACK+DECKER Чистач на пареа под притисок 2000W со 8 додатоци

Елиминира 99,9% од микробите и бактериите во домаќинството на сите видови површини без употреба на хемиски средства за чистење. 4 бари притисок на пареа за моќно чистење.
Ниска излезна пареа за затворени дрвени подови, висока излезна пареа за запечатени површини како што се плочки и камени подови.
Континуирано чистење благодарение на системот со двоен резервоар со капацитет од 1,2 литри.
Ротирачко стапало за чистење од 180° овозможува чистење без напор.
Подготвен за употреба за помалку од 3 минути.
Бројни додатоци со практична опција за складирање директно на уредот.

Содржи
(1) Ротирачко стапало за чистење
(1) Подлога за чистење на подот
(1) Млазница за напојување
(1) Пегла за облека
(1) Навлака за пегла за облека
(1) Додаток за прозорци
(1) L-млазница
(1) Тркалезна четка

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 10,95 кг
Димензии (пакет) 69 × 38 × 37,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048805862