18V Батериска правосмукалка 2 во 1 за дом и домашни миленици 1x2Ah

12.990,00 ден 16.890,00 ден

На залиха

Опис

BLACK+DECKER Батериска правосмукалка 2 во 1 за дом и домашни миленици 1x2Ah

Безжичната правосмукалка 4 во 1 може да се користи како нормална правосмукалка, рачна, правосмукалка со продолжена цевка или со додаток за подови.
Системот за филтрирање со циклонско дејство го одржува филтерот чист за оптимални перформанси на вшмукување.
Самочистечката електрична четка го намалува обвиткувањето на влакната околу истата.
Лесно се претвора во рачна правосмукалка за чистење скали, мебел и тешко достапни места.
Литиумската технологија овозможува постојани перформанси без губење на енергија до 64 минути со само едно полнење на батеријата.
Производот е дел од 18V POWERCONNECT™ отстранлив батериски систем од BLACK+DECKER, кој ви овозможува да ракувате со повеќе уреди со само една батерија.

 

Содржи
(1) Заменлива литиум-јонска батерија од 18V/2.0Ah
(1) Полнач
(1) Држач за закачување на ѕид
(1) Држач за додатоци на уредот
(1) Алатка за чистење ќошеви
(1) четка 2 во 1
(1) Четка за влакна од домашни миленици
(1) Филтер што може да се пере

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4,99 кг
Димензии (пакет) 70,5 × 31,7 × 16 cm
Платформа

,

Бренд

EAN: 5035048798386