Аку. ударен одвртувач 18V 2Ah 180Nm

Напон на батерија:18 V
Капацитет на батерија:2 Ah
Број на вртежи:2700 rpm
Број на удари:3100 bmp

20.390,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,562 кг
Димензии (пакет) 33 × 11,5 × 31 cm
Бренд

EAN: 5035048643754