Бургија за дрво 12x600mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

890 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048014066 SKU: DT4873-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.257 кг
Димензии(пакет) 61.3 × 4.7 × 1.4 cm
Бренд