Бургија за метал 5/1 10.5mm HSS E COBALT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,390 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048534960 SKU: DT4944-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.361 кг
Димензии(пакет) 16 × 4.2 × 3.8 cm
Бренд