Електро-пневматски комби. чекан 950W 30mm AVC

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

29,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 950 W
Ударна енергија 3.5 Ј
Број на вртежи 0-1150 rpm
Удари во минута 0-5200 bpm
Макс. дупчење во бетон 30 mm
Макс. дупчење со круна / mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 3.7 Kg
Должина 355 mm
Висина 250 mm
EAN: 5035048648650 SKU: D25333K-QS Категории: ,

Опис

Гарантирани перформанси за брзо дупчење во сите материјали. Има 3 режими на работа што ја прави погодна за дупчење и во дрво и метал. Намалени вибрации за полесно користење и механичка склопка која ги ублажува ударите при висок вртежен момент. Компактна и ергономска изработка со мала тежина што овозможува удобна долготрајна работа. Доаѓа со странична рачка, граничник за длабочината на дупчењето и транспортен куфер за складирање на алатот.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.65 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 35 × 12.5 cm
Платформа

Бренд