Торба за алат со тркала FatMax 500x360x410mm

Категорија SKU: FMST1-80148

6.190,00 ден 7.990,00 ден

На залиха

Опис

STANLEY Торба за алат со тркала FatMax 500x360x410mm

Оваа торба за алати на тркала е идеална за складирање на вашите рачни алати и мали електрични алати. Има дизајн на патент со широк отвор и повеќе внатрешни и надворешни џебови за брз пристап до вашиот алат. Издржливи тркала и телескопска рачка за удобност и леснотија при транспорт на тешки товари. Направена е од ткаенина 600 Denier за долготрајна издржливост.

Спецификации:
– Капацитет на тежина – 20 кг
– Капацитет – 33 l
– Тежина на производот 5,19 кг
– Водоотпорна основа

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5,192 кг
Димензии (пакет) 48 × 31 × 39 cm
Бренд

EAN: 3253561801488