Цедалка 30W 1L

1,390 ден

BXCJ30E

Нема Залиха

Цедалка со влезна моќност од 30W и транспарентен стаклен бокал со капацитет од 1 литар. Содржи регулатор на пулпа кој ви овозможува да ја прилагодите количината на пулпа во сокот и два отстранливи конуси.

Погодна за перење во машина за садови, може да се расклопува за полесно чистење и замена на елементите. Лесна и практична за складирање.