Бургија за метал 5.0mm HSS-R

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

390 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402382866 SKU: DT5142-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.094 кг
Димензии(пакет) 10.6 × 2.4 × 2.1 cm
Бренд