Електро-пневм. комби. чекан 950W 30mm AVC + футер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

34,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 950 W
Ударна енергија 3.5 Ј
Број на вртежи 0-1150 rpm
Удари во минута 0-5200 bpm
Макс. дупчење во бетон 30 mm
Макс. дупчење со круна 65 mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 3.9 Kg
Должина 375 mm
Висина 250 mm
EAN: 5035048648698 SKU: D25334K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.31 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 34.5 × 12.5 cm
Платформа

Бренд