18V Батерија 2Ah V20

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048724330 SKU: SFMCB202-XJ Категории: ,

Опис

Батерија со напон 18V и капацитет на батерија 2Ah.

Поседува индикатор за проверка на моменталниот капацитет на батеријата. Оваа батерија гарантирано ви нуди неверојатни перформанси и максимална слобода во работењето на терен.

Батеријата е дел од новата генерација батерии Stanley Fatmax V20.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.42 кг
Димензии(пакет) 12.8 × 9 × 5.5 cm
Платформа

Бренд