54V Косилка за трева 53cm 60L V60 без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

37,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Ширина на сечење 53 cm
Број на вртежи / rpm
Дијаметар на конец / mm
Капацитет на садот за трева 60 L
Број на подесиви висини на сечење 6
Висина на сечење 88 mm
Тежина / Kg
Должина / mm
Висина / mm

Опис

Косилка за трева со напон 54V и ширина на сечење 53cm. Доаѓа без опрема.

Оваа косилка за трева од новата генерација Stanley Fatmax V60 е дизајнирана и има 6 нивоа на косење трева 38-48-58-68-78-88mm, високо квалитетна предна рачка и совршена втора безбедносна рачка која служи за итно исклучување на косилката. Моќен мотор со нож за сечење од 53cm и голема вреќа за собирање трева со капацитет од 60L која ви овозможува подолго време на работа и капацитет за сечење до 700m². Електронска контролна табла со индикатор за состојбата на полнење.

Со оваа косилка можете да ја завршите секоја работа во градината со максимум ефикасност, највисоки перформанси и подобрена заштита.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 24.79 кг
Димензии(пакет) 90 × 61 × 45.5 cm
Платформа

Бренд