Електро-пнев. комби. чекан 750W SDS+ футер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 800 W
Ударна енергија 2.4 Ј
Број на вртежи 0-850 rpm
Удари во минута 0-4670 bpm
Макс. дупчење во бетон 26 mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 2.7 Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048725658 SKU: SFMEH210K-QS Категорија:

Опис

X`

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.42 кг
Димензии(пакет) 42.7 × 28.5 × 12 cm
Платформа

Бренд